x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Tesettür Kap İçin Stil Önerileri
06.02.2020

Tesettür Kap İçin Stil Önerileri

Kombine Kap Ceket Dâhil Edecekseniz…

Kışlık Tesettür Kap Kabanlara ihtiyaç duyulan son dönemdeyiz, ama bu, kapların sahneden çekileceği anlamına gelmiyor. Mevsimlik çeşitleriyle onlar, kombinlerde boy göstermeye devam edecek.

Dış giyimin bu kendine özgü üyesi sadece vücudu soğuktan koruma işlevini üstlenmiyor elbette. Onu, stilinizi güçlendirmek için de kullanabilirsiniz.

Kap ve Dökümlü Kıyafetler

Modanın yeni nesil akımları, rahat kesimli tasarımları ön plana çıkardı. Farklı giyim ürünü gruplarının çoğunda dökümlü yapıya sahip olanlar, trendler arasına girmeyi başarıyor.

Sokağı hâkimiyeti altına alan salaş stili, kap ceket ve kabanlarla da ortaya çıkarabilirsiniz. Bol kesimli pantolon ya da uzun bir eteği kapla bir araya getirerek bu etkiyi elde etmeniz mümkün.

Bu noktada, önemli bir ayrıntıyı gündeme almakta yarar var. Dökümlü alt giyim ürünü ve kap ikilisi, her durumda salaş, spor bir görüntü oluşturmayabilir. Bahsi geçen parçaların modeline bağlı olarak, romantik bir klasik tarz da ortaya çıkabilir. Bu ise, salaş stilin kaygısız tavrına taban tabana zıt olacaktır. Peki, nasıl bir stilin meydana geleceği neye bağlı?

Aradaki farkın çoğunlukla, renk ve desen sebebiyle kendini gösterdiği söylenebilir. Tek renkli ya da en fazla iki renkli kombinlerde parçaların dökümlü oluşu, klasik etkiyi güçlendirecektir. Bu renkler nötr, parlak ve/ veya koyuysa ve modeller desensizse, klasik etkiyi daha baskın şekilde hissetmek mümkün.

Kullanılacak kap ve/ veya alt giyim ürününe çok renkli desenler hâkimse, dökümlü tasarımın salaş stil çizgisine kayması olası, zira bunda daha hareketli, klasiğin ağırlığından uzak bir görüntü söz konusudur.

Kap Ceket ve Spor Kombinler

Tek renkli, özellikle de koyu renkli ve desensiz kapları hemen hemen her stil için kullanabilirsiniz. Bunlarla spor tarz elde etmek için, yine en çok renk ve desen detaylarına dikkat etmek gerekiyor.

Tek bir koyu renge sahip ve desensiz kap modelinin yer aldığı kombini hareketlendirmek için alt ve üst giyimde desenli parçaları tercih edebilirsiniz. Tulum ve elbise gibi tek parça kıyafetler yerine alt ve üstte farklı parçalar içeren ikili kombinlerle de enerji yükseltilebilir.

Kap açık renkliyse, altına giyilecek kıyafetlerde pastel tonlardaki modeller, kombine spor karakter kazandırmada hayli işe yarardır.

Elbette, spor tarz için ince ve yüksek topuklu ayakkabılar yerine, tabanı düz modellere öncelik vermek gerekiyor. Sneakers veya babetler, ideal seçeneklerdir.

Rengârenk Kaplardan Edinebilirsiniz

Sezonun kap koleksiyonlarında cıvıl cıvıl desenler oluşturan renkleri de görüyoruz.

Enerjisi hayli yüksek bu tür modelleri, sade tasarımlı eşarplarla tamamlayabilirsiniz. Desenli kaplar spor kombinler için biçilmiş kaftan.

İşlevsel ve Şık Kaplar Burada!

Kaliteli kumaşlardan üretilmiş şık Tesettür Kap Ucuz alternatifleriyle Moda Pinhan’da. Model çeşitlerini online mağazamızdan inceleyebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.