x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Tesettür Şallarda 2020 Trendleri
17.01.2020

Tesettür Şallarda 2020 Trendleri

Tesettür şal modelleri-Şalda da Modayı Takip Edin

Modayı takip etmek, görüntünüzü güncel tutmanızı sağlar, yani demode görünmenizi önler. Tasarımları şekillendiren trendler ayrıca, stilinizi güçlendirmek, zenginleştirmek konusunda da size yardımcı olabilir, zira malum, hep aynı şeyleri, aynı şekilde kullanarak daha iyisini elde edemezsiniz. Yeni fikirler, farklılıklarla edinilir.

Trendler ayrıca, yeni stiller konusunda da sizi teşvik edebilir. Belki de sizi daha iyi yansıtacak stili, henüz denemediniz. Aynı tarzda ısrarcı olmak, daha iyisini ıskalamanıza sebep olabilir.

Sıkı bir moda takipçisi olmasanız bile, sadece kombinin anahtar parçalarında, renk gibi tek bir önemli detaya hâkim trendlerden haberdar olarak da zamanın ruhuna uyumlanabilirsiniz.

Tesettürün en önemli parçalarından şallarda da trendleri takip etmek işinize yarayacaktır, çünkü şal ve eşarba, kombinin şekillenmesinde büyük görev düşüyor. Onlarda güncel tercihler, bazen bütün kombinin güncel görünmesini sağlayabilir.

Tesettür Şal Modellerinde sezon trendleri iki ana nokta üzerinden incelenmeli; renk ve desen.

Trend Renkler Neler?

Geçen sezona kıyasla sıcak renk tonlarını bu kez daha sık görüyoruz. Tabiat, koleksiyonlardaki renk seçimine fazlasıyla esin kaynağı olmuş. Sıcak renkler, doğada görmeye alıştığımız tonlarda karşımıza çıkıyor.

Sezonun sadece şallarda değil, diğer pek çok parçasında da trend olan kiremit ve vizon, sonbahar/ kış konseptine çok yakışanlardan. Kombine naif bir zarafet eklemek istediğinizde pudra ve ekrudan tereddüt etmeden yardım alabilirsiniz.

Baskın karakterleriyle öne çıkan indigo ve mor da trendler arasında kendine yer buluyor. Bu tonların, görüntüde ilk dikkat çekeceklerden olacağını aklınızda bulundurun. O yüzden, koyu ve canlı bu tür renklere sahip parçaların, kombine hâkim genel renk tonuyla uyumlu olması büyük önem taşıyor. Bahsi geçen tonların, abiyeye ve klasik konsepte kolayca uyarlanabileceğini de aklınızda bulundurun.

Desenli Şallara da Yer Açın

Tek renkli, desensiz şalların yanı sıra, desenli ve birden fazla renk içeren modellere de bu sezon sıkça rastlıyoruz.

Desenler, modern karaktere sahip olanlar arasından seçilmiş, yani genellikle geometrik şekillerden oluşuyorlar. Kusursuz bir simetrinin gözetilmediği, köşeli sert çizgilerin hâkim olduğu desenlerin modern ve spor bir etki ortaya çıkardığını söylemek mümkün.

Şal Trendleri Burada!

Trendleri yansıtan Tesettür Şal Çeşitleri Moda Pinhan’da sizi bekliyor. Kaliteli kumaşlardan üretilmiş, şık şallara online mağazamızdan sahip olabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.