x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Tesettür Takımı Tamamlayacak Eşarp Seçimi
26.02.2020

Tesettür Takımı Tamamlayacak Eşarp Seçimi

Hangi Modele Nasıl Eşarplar Seçilmeli?

Zarif bir Tesettür Takım Şık ve uyumlu bir eşarpla harikalar yaratabilir. Yeter ki doğru parçaları bir araya getirin. Peki, tesettür takım için eşarp seçerken nelere dikkat edilmeli?

Tek Renkli Takımlar İçin Eşarp Seçimi

Bu sezon, tek renkli takım tasarımlarına sık sık rastlıyoruz. Hal böyle olunca, bu tür modellerin nasıl tamamlanacağını bilmek önem taşıyor.

Tek renkli modeller, tesettürün modern yüzü olan modest stil için son derece uygun. Amacınız bu stili yansıtmaksa, takımdaki sadeliği, eşarpta da sürdürebilirsiniz.

Bu noktada, renk uyumunu yakalamaya dikkat edin. Uyumu yakalamanın en kestirme yolu elbette, aynı renkleri bir araya getirmek. Fakat bunu yaparken görüntüyü monotonlaştırma riskinden uzak durun. Kombinde baştan ayağa aynı rengin olması, tekdüze bir görüntü meydana getirebilir. Bunu önlemek için aksesuar ve ayakkabıda, baskın renge uyumlu başka renklerin kullanımını önemseyin.

Takım pastel tonlardaysa eşarpta koyu renkler daha ideal olacaktır. Sıcak renklerde canlı ve parlak tonları, pastel tonlarla yan yana getirmekten kaçınmanızda yarar var.

Takımdaki sadeliğin bütün kombini sade kılmasını istemiyorsanız, eşarpta bol detaylı desenlere sahip modellere öncelik vermelisiniz.

Etekli Takımlar İçin Eşarp Seçimi

Eteğin varlığı, takıma genellikle dingin bir karakter kazandırır. Bu nedenle, etekli takımlarla klasik imajlar elde etmek daha kolaydır.

Amacınız klasik bir kombin ortaya çıkarmaksa, eşarpta altın rengi, saks, bordo gibi ihtişamlı renklere yönelebilirsiniz. Kompleks yapılı, yani bol detaylı desenler de klasik etki için kullanılabilir.

Eşarplarda Hangi Desenler Trend?

Eşarp seçiminde sezon trendlerini de göz önünde tutabilirsiniz. Trendler, kullanacağınız takımın modeli ve kişisel beğenilerinizin kesişim kümesi arasından tercihte bulunun.

Koleksiyonlarda modern çizgilerin, klasik detaylarla harmanlandığına sıkça şahit oluyoruz. Geometrik çizgilerin modern yapısı, altın rengi gibi klasikle özdeş detaylarla bir araya geliyor.

Trend Renklerden Haberdar mısınız?

Tesettür takım trendleri de kombin için fikir verecektir.

Soft tonların, net şekilde hissedilen hâkimiyetinden bahsetmek mümkün. Pudra, gül kurusu, soğan kabuğu, taba, indigo, buz mavisi ve karamel, pek çok tesettür parçada olduğu gibi takımlarda da trendler arasında.

Her Beğeniye Hitap Eden Modeller Moda Pinhan’da

Bütün görüntüdeki şıklık, detaylarda titiz seçimleri gerektiriyor. Zarif tasarımlara Moda Pinhan koleksiyonlarından ulaşabilirsiniz. Tesettür Takım Spor ve klasik model çeşitleriyle Moda Pinhan’da sizi bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.