x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Trençkotlar Nasıl Kombinlenir-Trençkot Nasıl Giyilir ve Seçilir
06.01.2020

Trençkotlar Nasıl Kombinlenir-Trençkot Nasıl Giyilir ve Seçilir

Trençkot Nasıl Kombinlenir?

Kombini trençkotla şenlendirmek için uzun süre beklemenize gerek yok. Yılın büyük bölümünde onun asil etkisinden yararlanabilirsiniz.

Erkek modasında olduğu gibi, kadın modasının da en popüler dış giyim ürünlerinden biri, trençkotlar. Bu sezon Tesettür Trençkot Süet materyalle karşımıza çıkıyor. Süet trençkotların sezon trendlerinden olduğunu söylemek mümkün.

Doğru tamamlayıcılar kullanmanız halinde, trençkot sadece hava şartlarından koruyan bir kombin elemanı olmanın ötesine çıkacaktır. Peki, trençkot nasıl kombinlenir?

Nasıl Bir Etki Hedefliyorsunuz?

Trençkotu hangi parçalarla tamamlayacağınıza, elde etmek istediğiniz etki karar verecektir.

Trençkotla sert karakterli maskülen kombinler de hazırlayabilirsiniz, çok daha feminen kombinler de. Her iki stil kendi özelinde incelenmeli.

Trençkotla Maskülen Kombinler

Trençkot, genellikle sert çizgilere sahiptir. Onun nasıl ortaya çıktığı, neden böyle olduğunu açıklıyor.

Trençkotlar, 1900’lü yılların başlarında tarih sahnesindeki yerlerini aldı. Orijinal tasarım, modanın ikonik markası olan Burberry’nin kurucusu Thomas Burberry’e ait.

Adı, İngilizce trench (siper)  ve coat (palto) kelimelerinin birleştirilmesiyle oluşturulan bu kıyafet, I. Dünya Savaşı’nda askerlerin ihtiyaçlarına cevap verme amacıyla ortaya çıktı.

Trençkot, savaş sonrasında sivil hayatta da kendine yer buldu. O dönem yalnızca erkekler tarafından kullanılsa da zaman içinde kadın modasında da yer almaya başladı.

Kadın sokak modasında son yılların en sözü geçen stilleri arasında, maskülen olanları görüyoruz. O yüzden trençkotu, orijindeki bu maskülen karakteri koruyarak kullanabilirsiniz. Loafer ayakkabılar ve Oxford ayakkabılar, bunun için değerlendirebileceğiniz kullanışlı seçeneklerden. Kombinin enerjisini yükseltmek istiyorsanız, sneaker ayakkabıları da devreye sokabilirsiniz.

Trençkotla Feminen Kombinler

Hedefiniz kadınsı zarafetin baskın olduğu bir görünümse, narin ve renkli detaylar gündeme gelecektir.

Topuklu çizmeler, bu detayların başında geliyor. Çizme, özellikle Tesettür Trençkot Uzun modelleri başarıyla tamamlayacaktır. Trençkotu çizme ile birlikte kullanacaksanız çok bol kalıplı pantolonlardan kaçının.

Sezonun sadece trençkotlarda değil, diğer pek çok dış giyim ürününde karşımıza çıkan süet malzeme, feminen etkiler için de kullanılabilir. Kombinde süet, trençkot gibi baskın bir parçada yer alıyorsa, tamamlayıcı parçaların en az birinde de bu materyalin bulunmasında yarar var. O yüzden, süet trençkotu, süet çanta ve/ veya ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.