x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm :
Moda Pinhan Triko Tunik Taba
177,99 TL
162,87 TL
Toplam 2 ürün bulunmaktadır.

Triko

Tesettür giyimde sıklıkla tercih edilen ürünlerden bir diğeri de triko olmaktadır. Tesettür giyimde eşofman takım ile beraber rahatlığı nedeni ile tercih edilen trikolar, pek çok model ve renk seçenekleri ile kadınların vazgeçilmezi olmayı başarmıştır. Rahatlığının yanı sıra kolay bir kombinasyon sağladıkları için de tercih sebebi olmaktadır. Her sezonun ilgi gören ürünleri olarak salaş modelleri ile dikkat çekmektedir. Pek çok beden seçeneği sayesinde her bedendeki kadının yılın her döneminde kullanması mümkündür. Yaz mevsimi ve kış mevsimi için farklı kumaş seçenekleri bulunmaktadır. Böylece mevsim şartlarına uyan bir kumaş seçimi ile kullanıcısına her ortamda rahatlık sağlamaktadır.

Yaz Mevsiminde Hangi Triko Tercih Edilmelidir?

Yaz mevsiminde tercih edilen trikolar genellikle ince kumaştan üretilen modeller olmalıdır. Nefes alabilen kumaşlar bu mevsimin ideal kumaş tiplerindendir. Yaz mevsiminde giyilen kumaş nefes alan bir özellikte ise kıyafeti giyen kişi rahatlıkla giysiyi kullanabilmektedir. Ayrıca yaz mevsiminde açık renkler revaçtadır. Yaş grubu ile de ilgili olan model tercihleri bazen çok farklı olabilmektedir.

Kış Mevsiminde Hangi Modeller Tercih Edilmelidir?

Kış mevsiminde kalın kumaşlar ya da yünlü ipliklerle üretilen trikolar tercih edilmelidir. Kışın soğuk günlerini üşümeden geçirmek böylelikle mümkün olmaktadır. Aynı zamanda görsel açıdan da hoş bir görüntü elde etmek, trikolar sayesinde mümkündür.

Trikoların Diğer Modelleri Nasıldır?

Trikolarda model farklılığı çok fazladır. Her kesime ve her tarza uygun modeller dönemsel olarak üretilmektedir. Geometrik modellere sahip trikolar ilgi çekmektedir. Ayrıca sportif bir görüntü elde etmek isteyenlerin de tercihi trikolar olmaktadır. Bazı modeller eşofman görünümüne sahiptir. Çok rahat kalıpta olanları vardır. Rahat kalıpların tercih edilmesi kişinin günlük hayatında rahat bir şekilde hareket etmesine de olanak tanımaktadır. Bol kesimler tesettür giyimde tercih edilenlerin başında yer almaktadır. Çünkü tesettür giyimde bol ve rahat trikolar tercih edildiğinde bu kıyafetler, vücut hatlarının belli olmasını önlemektedir.

Büyük Beden İçin Modeller Mevcut Mudur?

Trikoların her beden için uygun ölçüleri bulunmaktadır. Büyük beden tercihleri için büyük beden trikolar talep görmektedir. Sahip olduğunuz bedene uygun bir model bulmanız mümkündür. Bu ürünlerin seçiminde bazı kadınlar tarafından normal beden boyundan bir numara büyük alındığı da karşılaşılan durumlar arasında yer almaktadır. Bir beden büyük alınan trikolar daha rahat bir konfor elde etmeye yardımcı olabilmektedir.

Trikoların Fiyatları Nasıldır?

Triko fiyatları düşünüldüğünün aksine pahalı değildir. Farklı kumaş ve ipliklerden üretilen trikolar arasında kalite farkı bulunmakla birlikte bunların fiyatları her bütçe için uygun olmaktadır. Beğenilen model ve renkte seçilen trikoların internet üzerinden satışı da gerçekleşmektedir. İnternet üzerinden ürün satın almadan önce mağazanın uyguladığı ölçü kalıplarını doğru bilmekte yarar bulunmaktadır. Triko her dönem kadınların ilgi odağı olmayı başaran bir üründür. Sunduğu farklı kombin imkanları ile tesettür giyimde öncü konumda olan bir ürün grubudur. 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.